Најави се за побрз пристап до најдобрите зделки. Кликнете овде ако немате сметка.

SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE Индивидуални

27-06-2022 09:51   Недвижнини   Охрид   157 прегледи Референца: XyMYerEdOBQ

0.0 ѕвезди

Локација: Охрид

Цена: Бесплатно


ZA LETO 2022 god SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA SO DVOR-SE NAOGA VO NOVIOT DEL---NAD ZALIVOT NA KOSKITE---MIREN FAMILIJAREN DEL NA KAMPOT.

SLOBODNI TERMINI:

  • 01.07 - 15.07
  • 25.07 - 04.08
  • 25.08 - 10.09

CENATA ZAVISI OD TERMINOT.

SITE DRUGI TERMINI SE IZDADENI.

tel.kontakt 075-580-300

Дополнителни детали

Големина
10
Соби
1
Опрема:
Наместен
Услови:
Паркинг
Забелешка: Ви ќе мора да се најавите за оставите оцена.
Ве молиме внесете го безбедносниот код прикажан на сликата погоре во полето подолу: