Најави се за побрз пристап до најдобрите зделки. Кликнете овде ако немате сметка.

Se izdava vikendica na prespansko ezero Индивидуални

19-06-2022 18:13   Недвижнини   Ресен   213 прегледи Референца: ZOpnel5aKBz

0.0 ѕвезди

Локација: Ресен

Цена: 1,600 ден


Se izdava kompletno opremena i namestena vikendica vo Pretor na prespansko ezero za letniot period

Дополнителни детали

Големина
50
Соби
2
Опрема:
Наместен
Забелешка: Ви ќе мора да се најавите за оставите оцена.
Ве молиме внесете го безбедносниот код прикажан на сликата погоре во полето подолу: